logo
UA
RU
+38 (098) 940-72-51
Замовити дзвінок

Відгуки

Залишити відгук
Залишити відгук:


Прикріпити фото (до 5 шт.)
Відправити
Генадій Петрович
Київ
Наш навчальний заклад знаходиться у Шевченківському районі м. Києва. Замовляли Реставрацію старого паркету. Площа була 50 кв.м, зробили швидко. За 10 годин було усе готово. А робіт виконали чимало. Груба шліфовка дерев'яної поверхні, компенсаційна шліфування, обробний процес шліфування. Завершальний етап - 3-х разове покриття лаком на водній основі. Тому ми раді і висловлюємо подяку за високу якість виконання. Хлопцями задоволені.
 
Сергій Степанович
Київ
Знайшов час та хочу подякувати хлопцям за роботу. Все було зроблено, як то кажуть, без шуму і пилу.) Ось тепер як у мене гарно. Фото у доказ. Дякую!!!
 
Ольга Степанівна
Київ
Звернулася до майстрів, бо паркет був вже дуже зношений, місцями набух та вздувся. Довелося робити переклеювання. При цьому хлопці знімали шар старого паркету і замість нього клали вже інший, новий. Переклеювання звичайно ж дорожче, ніж просте шліфування і циклювання. Але ми затянули, тому рекомендую вам не затягувати зі зверненням до фахівців цієї компанії. А хлопцям респект за гарну роботу!!!
 
Микола
Троєщина
Замовляв покриття паркету масло з твердим воском. Це рішення, прийняте на підтримку натурального екологічно чистого покриття для паркету. Паркетна підлога, покрита паркетним маслом з твердим воском, виглядає більш реальною і природною, з приємним шовковисто - матовим блиском. Масло, всмоктуючись в деревину, закриває пори і надійно захищає від попадання вологи, а також збільшує стійкість до потертості і подряпин при експлуатації. Паркет, покритий маслом з твердим воском виглядає натурально і природно. Ось так тепер у мене гарно. Хлопцям велика подяка. Рекомендую.
 
Іванна
Київ
Живу на Оболоні, прийшов час провести реставрацію паркету. Захотілося перетворень. Хлопці зробили грубу шліфовка, середню і дрібну. І все без пилу. Підшпаклювали та зробили - 3-х разове покриття лаком на водній основі. Все поприбирали. Робота виконана за: 6 годин. Дуже вдячна хлопцям, рекомендую усім знайомим.
 
Ірина
Київ
Трапилося у нас лихо - прорвало батарею. Якось з потопом розібралися, але вздувся паркет. Я думала, що всє. Доведеться усе перестеляти. Але ні, повезло зі спеціалістами. І вам такого бажаю. Дуже вдячна хлопцям, якісно і вчасно впоралися з роботою.
 
Олександр Петрович
Київ
Почав скрипіти паркет. І місцями, наче вздувся. Думав, що, все. Доведется класти новий. Звязався з хлопцями, приїхали, подивилися і на радість запропонували зробити прокачування. Без заміни паркета. Прокачування - це один з видів реставрації. Здійснюється спеціальними розчинами або клеєм, для того, щоб прибрати скрип або повітря під покриттям. У планках просверливаются отвори, в які заливається суміш. Якщо паркет скрипить по всій площі, то знімаються окремі планки, підлога вирівнюється і заливається шаром спеціальної маси. Тепер у мене все добре. Паркет не скрипить.
Віталій
Київ
Гарна робота. Хлопці молодці. Приїхали, розрахували, зробили - все чітко і без затримок. Рекомендую.
Рома
Киев

Вийшло чудово, дякую. Ось, засняв. Паркет, як новий!

 
 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: