logo
UA
RU
+38 (098) 940-72-51
Замовити дзвінок

Послуги

 
Шліфування паркету

Шліфування паркету це фінішний етап обробки підлогового покриття, котооий дозволяє в стислі терміни домогтися рівного, ідеально гладкого (відполірованого) і красивого покриття для підлоги.

Шліфування проводиться спеціальною машиною (барабанні, стрічкові, плоскошліфувальні). Її потужність дуже висока, тому варто враховувати навантаження. За допомогою машини, які оснащені або підключаються до пило збірників проводиться шліфування паркету з мінімальною кількістю пилу: забираються всі дефекти старого паркету і проводиться наступний етап - покриття екологічно чистим лаком для житлового приміщення.

від 65 грн/кв. м
Замовити
Циклювання паркету

Циклювання виконується за тим же принципом, що і шліфування. Проводиться в два етапи: первинна груба циклевка і циклювання в важкодоступних місцях приміщення. Це щадний процессс зняття з поверхні натурального паркету верхнього шару (1 -1,5 мм). Робота проводиться на початку абразивними шкурками, після цього спеціальної ручної машиною, щоб повністю прибрати нерівності (дрібні дефекти). Якісно виконана циклювання нашими фахівцями продовжить життя паркету і на довгі роки забезпечить йому новий гідний вигляд. Такий вид роботу особливо популярний в загодних і дачних будинках.

Обробка крайніх ділянок паркетних та інших деревяних підлог, сходів, ділянок підлоги біля стін плоскошліфувальною машиною.

Проводимо обробку у важкодоступних місцях, таких як, ділянки біля стін, сходів і радіаторів опалення спеціальною плоскошліфовальною машиною. Діаметр обробки поверхні складає 150 мм, що спрощує шліфування важкодоступних місць. Деревний пил, що утворюється при шліфуванні, збирається у пилозбірник, який одягається на патрубок. Обробляємо крайні ділянки паркетних та інших деревяних підлог, східців, ділянок підлоги біля стін, батарей, плінтусів.

від 80 грн/кв. м
Замовити
Реставрація паркету

Щоб не зіпсувати вже і без того пошкоджене покриття, варто обов'язково звертатися до професійних майстрам, які збудують спеціальну індивідуальну систему реанімації вашого паркету. Ми Предагаем ремонтні роботи по відновленню підлогового покриття всіх видів дерев'яних підлог. Проводиться в кілька етапів. Найбільш розповсюджена проблема - це відновлення паркету після потопу. Утворюються відшарування планок і паркетних дощок від підстави, набухання паркетних дощок та інше. Наші спеціаллістов повернуть ваш підлогу в стан нового і навчать як правильно доглядати за ним, щоб на довгі роки забути про маштабні паркетних роботах.

від 130 грн/кв. м
Замовити
Переклеювання паркету

Переклеювання проводиться тільки в зв'язку з великими пошкодженнями (здуттям чи набуханием по всій площі або сильної зношеності). При цьому знімається шар старого паркету і замість нього кладеться вже інший, новий. Переклеювання звичайно ж дорожче простий шліфування і циклювання. Тому рекомендуємо вам не затягувати зі зверненням до фахівців нашої компанії.

от 250 грн/кв. м
Замовити
Ремонт паркету

Ремонт включає в себе всі разом узяті вище-і нижченаведених елементів. Паркет піддається ремонту, коли господаря не влаштовує його якість або в слідстві серйозної проблеми (потоп). Якщо ваш паркет затопило, слід почекати 2-3 деделі, щоб він повністю висох і лише тоді тоді проводити ремонті роботи. Етапи: демонтаж, потім очищення підстави і паркету від пилу (старого клею), заміна пошкоджених планок на нові і укладання планок паркету на спеціальний екологічно чистий і безопастний ремонтний клей. Наша команда із задоволенням забезпечить нове життя вашому паркету.

от 250 грн/кв. м
Замовити
Укладання паркету

Оскільки паркет складається з окремих планок, лівих і правих, їх потрібно акуратно укласти. Дуже важливо спочатку вирівняти підлогу (допускається перепад до 2 мм), інакше покриття незабаром прийде в непридатність. Дощечки укладаються на стяжку або фанерне підставу, саме це допомагає в майбутньому продовжити термін служби паркету. Перед тим як приступити до роботи, наш специалит виїжджає на об'єкт, вимірює рівність, вологість стяжки, якість підстави і тільки після усунення знайдених проблем, виконується якісна укладання.

от 150 грн/кв. м
Замовити
Прокачування паркету

Прокачування - один з видів реставрації. Здійснюється спеціальними розчинами або клеєм, для того, щоб прибрати скрип або повітря під покриттям. У планках просверливаются отвори, в які заливається суміш. Якщо паркет скрипить по всій площі, то знімаються окремі планки, підлогу вирівнюється і заливається шаром спеціальної маси.

від 250 грн/кв. м з матеріалами
Замовити
Покриття паркету маслом з твердим воском

Екологічне покриття паркету масло з твердим воском - це рішення, прийняте на підтримку натурального екологічно чистого покриття для паркету. Паркетна підлога, покрита паркетним маслом з твердим воском, виглядає більш реальною і природною, з приємним шовковисто - матовим блиском. Масло, всмоктуючись в деревину, закриває пори і надійно захищає від попадання вологи, а також збільшує стійкість до потертості і подряпин при експлуатації. При виборі паркетного масла рекомендуємо використовувати надійних виробників, типу Osmo, Adeziv, 
Borma, які складаються з натуральних компонентів без хімічних добавок. Паркет, покритий маслом з твердим воском виглядає натурально і природно.

від 25 грн/кв. м
Замовити
Прибирання перед лакуванням підлоги професійним пилосмоком

Обов'язковим етапом підготовки підлогового деревяного, паркетного покриття до нанесення лаку є ретельне прибирання і очищення від пилу деревини, що виконується нами професійним обладнанням

Догляд за паркетом не так складний, а реставрація при акуратному використанні не відіб'ється на вашому бюджеті.

Будемо раді вам допомогти!

 

 
 
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
+38 (098) 940-72-51
Написати повідомлення
 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: